Služby

jsme tu pro vás

Naší hlavní činností je poradenství v oblasti informačních technologií. Pokrýváme dva hlavní segmenty trhu, a to telekomunikace a bankovnictví.

Portfolio služeb, které v této oblasti poskytujeme je značně široké a odráží naší profesní kvalitu a zkušenosti, které jsme vám schopni nabídnout.

Řízení projektů - naši projektoví manažeři mají zkušenosti s řízením projektů všech velikostí. Samozřejmostí pro naše manažery je znalost a zkušenost všech standardních projektových činností.

Dodávka projektů - dodáváme projekty na základě zádávací dokumentace zákazníka. V rámci projektu poskytujeme konzultany a programátory pro všechny projektové fáze, tj. analýzu, návrh, realizaci, testování až po samotné nasazení do produkčního prostředí.

Typy projektů, které většinou dodáváme jsou - implementace CRM, systémová integrace, návrh a implementace datového skladu nebo business consulting v oblasti návrhu rozvoje IT systémů a architektury.

Outsourcing Expertů - jsme schopni nabídnout expertní znalosti pro aplikační balíky Siebel (CRM), Geneva (billing), WebLogic Integration a MS BizTalk (EAI).